اخذ اقامت ترکیه از طریق ثبت شرکت

در این نوع اقامت شما می توانید با ورود به خاک ترکیه و انجام کارهای اقامت ترکیه از طریق ثبت شرکت با توجه به قوانین ; درخواست اجازه کار می دهید ; حالا شاید از خودتون بپرسید ; خب چجوری چه کار باید کنیم ؟ ما در این مقاله به شما توضیحات کامل خواهیم داد تا بتوانید اطلاعات مورد نظرتون رو دریافت کنید .

به نظر میرسد ; با توجه به اوضاع منطقه به ویژه در حوزه خلیج فارس شرایط عینی ;  برای تبدیل ترکیه و جمهوری اسلامی ایران به عنوان بزرگترین شرکای  تجاری یکدیگر فراهم شده است .

مضافا این که هر دو کشور از امتیازات خاصی در جهت تبدیل به قدرت های برتر اقتصادی برخوردارند ; که در صورت استفاده از ظرفیت های متقابل میتوانند ; مکمل اقتصادی بسیار موثری برای یکدیگر باشند .

عوامل فوق باعث شده اند ; تا بسیاری از فعالان اقتصادی دو کشور ترجیح دهند ; تا از طریق حضور مستقیم در بازار اقتصادی کشور مقابل سهم بیشتری از تعاملات اقتصادی بین دو کشور را تصاحب نمایند ; این امر بازار مناسبی نیز برای سودجویان فراهم ساخته است تا از عدم شناخت فعالان اقتصادی از شرایط ترکیه بهره برداری نمایند .

صورتی که قصد حضور فعال و مستمر و نزدیک در  بازار اقتصادی ترکیه را دارید توصیه میشود ; یک شرکت با هویت ترک با مالکیت صد در صدی خودتان در کشور ترکیه ثبت نمائید .

دفتر ترکیه پرتال در ایران بخش جداگانه ای را جهت اقامت ترکیه از طریق ثبت شرکت برای متقاضیان حضور در بازار اقتصادی ترکیه در دفتر تهران ایجاد نموده است.

برخی مزایای ثبت شرکت در ترکیه

افرادیکه قصد دارند اقامت ترکیه از طریق ثبت شرکت را انجام دهند ; از مزایای زیادی برخوردار هستند که شما هم میتوانید; با ثبت شرکت در ترکیه از این امکانات در ترکیه استفاده نمایید.

  1. افراد خارجی ذر ترکیه می توانند بدون مشارکت داشتن با افراد داخلی ( بدون نیاز به شریک ترک ) ثبت شرکت در ترکیه را انجام دهند; ترکیه مانند کشورهایی همچون امارات نیازی به پرداخت هزینه های زیاد به افراد شهروند کشور برای ثبت شرکت در این کشور را ندارد;تنها موردی که نیاز است این است که شرکت باید حتما حساب دار ترک داشته باشد.
  2. هزینه ثبت شرکت در ترکیه و نگهداری آن بسیار پایین تر از کشور های دیگر می باشد.
  3. هزینه امرار معاش و زندگی در کشور ترکیه از کشورهای اروپایی دیگر بسیار پایین تر است.
  4. در کشور ترکیه شما مالیات شرکت را بر اساس هزینه درآمدی خود می پردازید و نیازی به پرداخت هزینه ثابت یه دولت ندارد.
  5. شما حتی برای راه اندازی رستوران ایرانی می توانید با ثبت شرکت در ترکیه این کار را انجام دهید.

مدارک و هزینه ثبت شرکت