حراج آپارتمان استودیو با منظره دریا در محموتلر، آلانیا

چرا ما این آپارتمان‌ها را پیش نهاد می‌کنیم؟

  • در نظر گرفتن راحتی ساکنین
  • طراحی ساده و مدرن
  • نزدیک به امکانات

آپارتمان استودیو در محموتلر، آلانیا

مجتمع در منطقه فوق‌العاده محموتلر واقع‌شده است. بهترین ویژگی این آپارتمان قرارگیری در لب دریای مدیترانه است و فاصله تا ساحل قابل شنا با پرچم آبی تنها ۳۰ متر و ۴۰۰ متر تا مرکز محموتلر است. محموتلر منطقه‌ای جدید و رو به رشد با سرعت‌بالا در آلانیاست و در آن می‌توانید به‌تمامی امکانات همچون انواع داروخانه، رستوران، بازار، سوپرمارکت و خیلی بیشتر دسترسی داشت. این پروژه دریکی از مناطق پر رشد با زیرساخت پیشرفته که دسترسی به امکانات به‌راحتی فراهم است واقع‌شده. مرکز شهر آلانیا نیز همچنین فقط ۱۱ کیلومتری قرار دارد و هر دو فرودگاه در فاصله قابل قبولی قرار دارند، فرودگاه آلانیا در ۳۰ کیلومتری و آنتالیا در ۱۳۵ کیلومتری واقع‌شده‌اند.

در میان این ساختمان ۱۱ طبقه آپارتمان استودیو ۴۵ متری در طبقه هفتم در سمت جنوب شرقی این مجتمع دوست‌داشتنی قرارگرفته است. این واحد دارای منظری فوق‌العاده‌ای از دریا دارد و طراحی آن‌طوری است که راحتی ساکنین در اولویت قرار دارد.

مجتمع دارای استخر، استخر کودکان، سرسره آبی، استخر سرپوشیده، سونا، سالن بدن‌سازی، حمام ترکی و پارکینگ است. این مجموعه مسکونی همچنین دارای سرایدار است که برای حفظ محیط زیبا این مجموعه کار می‌کند.