حراج آپارتمان در تُسمور با منظره دریا در آلانیا

مزایای خرید این آپارتمان

  • موقعیت جغرافیایی ملک
  • آپارتمان کاملاً مبله
  • منظره دریا

حراج آپارتمان با منظره دریا در تُسمور، آلانیا

مجتمع در منطقه تُسمور با محیط اطراف بسیار زیبا قرارگرفته است که فقط ظرف چند دقیقه می‌توان با اتوبوس به مرکز شهر آلانیا، رودخانه دیم، مرکز خرید آلانیوم و منطقه محموتلر رسید. این منطقه به دلیل طبیعت زیبا، موقعیت جغرافیایی و دسترسی راحت به امکانات همچون رستوران، مراکز خرید، سوپرمارکت و البته ساحل دریای مدیترانه محبوبت خوبی دارد. ساحل زیبا و تفرجگاه‌های آن فقط در فاصله  30 متری از این مجتمع قرار دارد.

ویژگی‌های این آپارتمان دو خواب

آپارتمان برای حراج در طبقه چهارم از مجتمع هشت طبقه قرار دارد که متراژ آن برابر با ۱۰۰ مترمربع است و دارای دو خواب و یک اتاق نشیمن به همراه آشپزخانه جداگانه همچنین یک سرویس بهداشتی و حمام و دو بالکن است که دارای منظره ساحل و قلعه معروف آلانیا است.

ساکنین این مجتمع می‌توانند از امکانات عمومی آت همچون استخر شنا، استخر کودکان، سرسره آبی، پارکینگ، فضای سبز، نگهبانی، ژنراتور و سیستم تلویزیون ماهواره‌ای استفاده کنند و در مدت‌زمان حضورشان در کشور ترکیه از آن لذت ببرند.

چیزی که این آپارتمان در تُسمور را برجسته می‌کند وجود منظره عالی و منحصربه‌فرد آن است که هیچ‌وقت بسته نمی‌شود و همچنین مبله کامل بودن این آپارتمان نیز مزید بر علت شده است.