ویلای آینده‌نگرانه با ارائه فضای زندگی وسیع در تپه، آلانیا

چرا باید این ویلا رو بخرید؟

  • طراحی شکفت انگیز
  • فضای سبز اطراف
  • فضای زندگی وسیع

ویلای آینده‌نگرانه با ارائه فضای زندگی وسیع و محیط طبیعی زیبای اطراف در محله تپه در آلانیا

این ویلا یکی از جدیدترین و خوش استایل‌ترین ویلا در آلانیاست. این ویلا در منطقه‌ای به نام “تپه” بناشده است که درشیب دامنه کوه‌های توروس قرار دارد که یکی از زیباترین مناظر در آلانیا که شامل کوهستان و دریای مدیترانه است را فراهم می‌کند.

این ویلا با استفاده از بهترین مترایال سطح جدیدی از استاندارد را ارائه می‌دهد. در طراحی این ویلا تمامی جزئیات به‌دقت بالا برای ایجاد شاهکاری که آرامش و آسایش ساکنین برآورده کند.

ویژگی‌های عمومی این ویلا

این ویلای سه‌طبقه بر روی زمینی به مساحت ۴۳۰ مترمربع، باغچه خصوصی با حیات سبز پوشیده می‌شود و در این فضا استخر خصوصی وجود دارد که دارای منظره بی‌نظیری است.

این ویلا برای صاحب آینده خود ۳۳۰ مترمربع فضای زندگی فراهم می‌کند. تمامی بالکن‌ها و پنجره‌ها دارای منظره فوق‌العاده‌ای از آلانیا است.

بیشتر فضای ویلا با کاشی مناسب پوشیده شده درحالی‌که اتاق‌های خواب دارای کف‌پوش لمینت هستند. در سقف نیز لامپ‌های توکار نصب‌شده و تمامی اتاق‌هایی که جنوبی هستند دارای پنجره سرتاسری برای دریافت هرچه بیشتر نور خورشید هستند.

امکانات ویلا

ویلا دارای استخر خصوصی، پارکینگ، ژنراتور، سیستم تلویزیون ماهواره‌ای، امنیت، دوربین مداربسته و آسانسور برای دسترسی به تمام طبقات به‌راحتی است.